„Megaustawa” czyli pomoc dla przedsiębiorców

Najnowszy numer „Biurowców w Polsce” już dostępny, a w nim nasz komunikat na temat „Megaustawy”. Po ostatniej nowelizacji Ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, zwanej również „Megaustawą”, mamy wiele pytań od naszych klientów. Postanowiliśmy zatem udzielić im wsparcia merytorycznego w zakresie sankcji wynikających z niedopełnienia terminów wynikających z ustawy.

Zachęcamy przedsiębiorców do skorzystania z naszej pomocy.

Pszczoły live

Na dachu myhive Nimbus zamieszkało 250.000 pszczół, a dzięki nam pszczoły można teraz oglądać w przekazie „na żywo”! Wsparliśmy to przedsięwzięcie poprzez instalację naszej kamery oraz okablowania na dachu, stworzenie serwera streamingowego oraz dostarczenie łącza internetowego.

A skąd w ogóle wzięły się pszczoły w Nimbusie? Sam budynek należy do spółki IMMOFINANZ, która na początku roku wprowadziła markę dla nieruchomości biurowych o nazwie „myhive” (hive = ul). IMMOFINANZ prowadzi również politykę z zakresu zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska i w związku z tym postanowiła przyczynić się do wzrostu populacji pszczół i zainstalować ule na dachu swojego budynku.

Aby zobaczyć pszczoły, wejdź na:
https://www.myhive-offices.com/pl/nimbus

ITSA Członkiem GTI

Intelligent Technologies S.A. dołączyła do grona członków GTI.

GTI to grupa zajmująca się rozwojem LTE i 5G. Została utworzona w lutym 2011 r. w Barcelonie przez Bharti Airtel, China Mobile, Sprint (Clearwire), SoftBank Mobile oraz Vodafone. Obecnie GTI zrzesza aż 132 operatorów na całym świecie i stanowi globalną platformę współpracy dla operatorów oraz dostawców.

„Megaustawa” czyli pomoc dla przedsiębiorców

W najnowszym wydaniu magazynu „E-biurowce.pl” ponownie zachęcamy przedsiębiorców do skorzystania z naszej pomocy. Po ostatniej nowelizacji Ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, zwanej również „Megaustawą”, mamy wiele pytań od naszych klientów. Postanowiliśmy zatem udzielić im wsparcia merytorycznego w zakresie sankcji wynikających z niedopełnienia terminów wynikających z ustawy.

Więcej

Regionalne Forum Facility Management

13 kwietnia 2017 r. uczestniczyliśmy w Regionalnym Forum Facility Management w Katowicach. Forum Facility Management to cykl konferencji poświęconych zagadnieniom branży zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Głównym celem jest wymiana doświadczeń, omówienie aktualnych problemów branży oraz prezentacja rozwiązań wspomagających zarządzanie nieruchomościami. Konferencjom towarzyszy część wystawiennicza, która jest miejscem bezpośredniego kontaktu z dostawcami usług i produktów związanych z zarządzaniem budynkami komercyjnymi.

Podczas Forum daliśmy wykład pt. „ITSA Twoim partnerem w telekomunikacyjnym w zarządzaniu nieruchomością”. Zaprezentowaliśmy w nim naszą szeroką ofertę, w tym nasze usługi jako operatora telekomunikacyjnego. Szczególne zainteresowanie publiczności wzbudziły zwłaszcza prezentacje naszych najnowszych produktów czyli Communications Integration oraz SAFE.

Bezpieczny Internet dla dzieci – instrukcja obsługi

W dniach 21-23 marca razem z Fundacją Intelligent Technologies zorganizowaliśmy warsztaty na temat bezpieczeństwa dzieci w Internecie w ramach cyklu spotkań 200 minutes w budynkach myhive IMMOFINANZ. Podczas spotkania można było zasięgnąć porady psychologa, porozmawiać z ekspertem ds. bezpieczeństwa, wygrać atrakcyjne rzeczowe nagrody w ramach loterii wizytówkowej, a także domalować swoją część do wspólnego plakatu pt. „Bezpieczeństwo w sieci”. Wydarzenie było znakomitą okazją do wspólnego networkingu przy lampce wina, a także do skosztowania znakomitych przekąsek i naleśników, przygotowywanych na żywo przez kucharza.

Gazele Biznesu 2016

14 marca 2017 roku Intelligent Technologies, w ramach XVII edycji rankingu Gazele Biznesu, została nagrodzona po raz piąty. Statuetki zostały rozdane podczas uroczystej gali w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

Gazele Biznesu to niezależny ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm, który opracowywany jest nieprzerwanie od 2000 roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Wyniki publikowane są na łamach specjalnego wydania, które dołączane jest do grudniowej edycji „Pulsu Biznesu”. O tytuł mogą się ubiegać firmy, które rozpoczęły działalność przed rokiem 2013 i prowadzą ją nieprzerwanie do dziś, ich przychody mieszczą się w przedziale między 3 a 200 mln złotych, w latach 2013 – 2015 odnotowywały ich stały wzrost i nie poniosły straty. O miejscu na liście decydował procentowy przyrost obrotów osiągniętych w ciągu 3 lat. W tym roku w rankingu pojawiły się 4 389 firm, w tym 867 firm z województwa mazowieckiego.

 

Get ReDI to Party

9 lutego 2017 r. wzięliśmy udział w wyjątkowej imprezie – spotkaniu networkingowym Get ReDI to Party. Event został zorganizowany przez Polską Radę Centrów Handlowych w warszawskim Opera Club. Spotkanie stanowiło swego rodzaju zapowiedź Targów #ReDI (7-8 czerwca, PGE Narodowy, Warszawa). Podczas imprezy mieliśmy okazję zaprezentować usługi naszej firmy, a także nawiązać wiele cennych nowych znajomości.

 

„Megaustawa” – skorzystaj z naszego doświadczenia

W najnowszym wydaniu magazynu „Real Estate Manager” zachęcamy przedsiębiorców do skorzystania z naszej pomocy. Po ostatniej nowelizacji Ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, zwanej również „Megaustawą”, mamy wiele pytań od naszych klientów. Postanowiliśmy zatem udzielić im wsparcia merytorycznego w zakresie sankcji wynikających z niedopełnienia terminów wynikających z ustawy.

Więcej

XXII Konferencja Rynku Nieruchomosci Komercyjnych w Polsce

Rok 2016 w Polsce zaczął się przełomowo – zmiany w rządzie odbiły się szerokim echem w wielu branżach i nie ominęły również rynku nieruchomości komercyjnych. Wstrząs na rynkach światowych wywołał również Brexit. Co to oznacza dla polskiego sektora nieruchomości? I jakich zmian możemy spodziewać się w 2017 roku?

Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań poszukiwali najwięksi gracze podczas 22. Dorocznej Konferencji  Rynku Nieruchomości Komercyjnych w Polsce organizowanej przez Eurobuild Conferences. W obradach uczestniczyła również ITSA. Poruszane tematy to między innymi: rynek inwestycyjny, rynek budowlany, rynek powierzchni magazynowych, rynek hotelowy, rynek powierzchni biurowych czy też Q22 w dobrym świetle. Wśród prelegentów znaleźć zaś można było takich ekspertów jak: ekonomista Jan Vincent Rostowski, dyrektor EY Tomasz Ożdziński, czy też Brian Patterson – Managing Partner White Star Real Estate.