• OneNumber

  OneNumber to innowacyjne rozwiązanie komunikacyjne świadczone w modelu Software as a Service, dedykowane dla Klientów biznesowych. OneNumber to zunifikowana platforma komunikacji, dzięki której możesz kontaktować się z innymi wewnątrz firmy oraz ze światem w sposób jaki chcesz; telefon stacjonarny, komórkowy, komputer lub tablet. Wszystko czego potrzebujesz do odtworzenia swojego miejsca pracy to dostęp do Internetu. Gdziekolwiek jesteś rozmawiaj, pisz lub prowadzić wideo rozmowy zachowując przy tym komfort korzystania z jednego numeru telefonu!

  • OneFax

   Jedna usługa, dzięki której można wysyłać i odbierać faksy poprzez przeglądarkę internetową, jak i poprzez konto pocztowe e-mail, z łatwym dostępem do danych poprzez panel www.

  • OneConference

   Zaawansowane narzędzie do organizowania konferencji audio i jej zarządzaniem poprzez panel www, wysyłaniem podsumowania po konferencji na wskazany adres e-mail oraz nagrywaniem rozmowy.

  • OneContact

   Nowoczesna usługa dla Call Center i Contact Center dająca możliwości tworzenia kolejek dla agentów wraz z zaawansowanymi statystykami, podglądem rzeczywistym oraz dedykowaną historią połączeń.

 • OneGlobal

  Odbierasz i wykonujesz połączenia zagraniczne? Z OneGlobal możesz posiadać numer z dowolnie wybranego miejsca na ziemi, dzwoniąc zaprezentujesz się tym numerem a wszyscy dzwoniący do Ciebie poniosą opłaty jak za połączenie lokalne.

 • OneTrunk

  Usługa OneTrunk to nowoczesne rozwiązanie oparte o protokół SIP, umożliwiające podłączenie do platformy ITSA central IP-PABX Klienta za pomocą interfejsu sieciowego lub central PABX poprzez tradycyjny interfejs ISDN BRI, ISDN PRI lub Analogowy.

onenumber-rodzina-opt