OneConference

Nowoczesna usługa służąca do organizowania konferencji audio z nieograniczonym dostępem do pokoju przez 24h na dobę, możliwością zarządzania konferencją poprzez dedykowany panel www, wysyłania podsumowania po konferencji na wskazany adres e-mail oraz nagrywania rozmowy.

Usługa OneConference jako część platformy OneNumber pozwala na uruchomienie profesjonalnych zapowiedzi głosowych wraz z możliwością obsługi wielu wersji językowych.

OneConference to zaawansowane narządzie, które poprzez panel www w prosty sposób pozwala na zarządzanie konferencją. Podczas tworzenia pokoju konferencyjnego zdefiniuj komunikaty informujące Cię o dołączeniu, wyjściu czy liczbie pozostałych użytkowników konferencji. Zarządzaj ilością osób korzystających z usługi, czasem dostępu do pokoju, nagrywaniem swojego imienia, odtwarzaniem muzyki na czekanie i wiele innych.

OneConference jako narzędzie do organizowania konferencji może być również usługą ‘na żądanie’, z możliwością jednorazowego zamówienia pokoju przed konferencją, opcją jej przedłużenia w trakcie trwania usługi oraz funkcją administratora.